Truano
Poptat lekci

FAQs

Nejčastější dotazy lektorů

Truano je platforma na zprostředkování online výuky. Jednoduše propojujeme lektory a studenty. Lektor se zaregistruje a vypíše hodiny, které si student přes platformu zarezervuje a bezpečně za ně zaplatí. Po dokončení hodiny připíšeme lektorovi platbu na jeho účet. Po proběhnutí výuky přes naše jednoduché videokonferenční řešení může také lektor napsat své osobní hodnocení, podat zpětnou vazbu rodičům aj.

V tuto chvíli všechny školní předměty včetně jazyků a odborných předmětů, které se vyučují na specializovaných školách. Dále také pomáháme s přípravou na testy, pololetní písemky, s přípravou na přijímací zkoušky, maturity aj. 

Pokud vás ale napadá předmět, který se ve školách nevyučuje a nebo se jedná spíše o volnočasovou aktivitu nebo kroužek, napište nám a nějak se domluvíme.

Formální vzdělání není nutné. Každý, kdo něčemu rozumí a chce své znalostí předávat, může využít naší platformu. Samozřejmě je potřeba informovat své potenciální studenty o svých zkušenostech.

Zaregistrovat se a projít ověřovacím a schvalovacím procesem. To znamená ověření totožnosti , ověření existence bankovního účtu, abychom Vám mohli vyplácet platby od studentů a zároveň se připojit na online hovor, který bychom si společně domluvili. Na ověřovacím hovoru se vás zeptáme na bližší informace o vás a také si zkontrolujeme, že jste schopni doučovat online po technické stránce.

Výše provize je nyní ve výši 30% a je vám v případě dokončené lekce z její ceny odečtena.  Výši provize vždy najdete také v našem oficiálním ceníku.

Pokud lekci student zruší více než 24 hodin předem, platba za lekci se vrací bez poplatku. Pokud student lekci zruší méně než 24 hodin předem, platba se i v případě zrušení připíše na účet lektora. Pokud lekci zruší lektor kdykoliv před zahájením lekce, platba se vrací studentovi v plné výši. Opakované rušení lekce lektorem řešíme individuálně přímo s lektorem.

Pokud je student nespokojený s první lekcí u daného lektora, má nárok na vrácení peněz. Doporučujeme, aby si student s lektorem domluvil náhradní lekci nebo vrácení peněz. Pokud se obě strany nedomluví na náhradě, tak situaci řešíme přes Truano support s oběma stranami. Pokud se jedná o opakovanou lekci u toho samého lektora, nespokojenost s lekcí může vyjádřit přes hodnocení po dokončení lekce.

Pokud máte pocit, že druhá strana jedné neprofesionálně, hovor prosím ukončete a kontaktujte ihned podporu Truano.