Truano
Poptat lekci

FAQs

Nejčastější dotazy studentů

Truano je online platforma, kde si vyberete předmět, který právě potřebujete, přes platformu si tuto lekci zarezervujete a bezpečně za ni zaplatíte. Po proběhnutí výuky přes naše jednoduché videokonferenční řešení můžete také napsat lektorovi osobní hodnocení.

Všichni naši lektoři jsou ověření a nabízejí velký výběr školních předmětů, cizích jazyků, ale také se můžete zaměřit na Vaše koníčky a zájmy. Pomohou Vám také s přípravou na testy, přijímačky, maturity aj.

Pokud si nebudete jistí výběrem, jsme tu od toho, abychom si Vás vyslechli a dle Vašich potřeb a z dostupných kapacit pro Vás vybrali vhodného lektora.  Garantujeme Vám spokojenost s výukou. 

Doučovat vás může student Vysoké školy, student Pedagogické fakulty, učitel z Gymnázia, student Střední školy, nebo třeba nadšenec, který má své vlastní zaměstnání, ale doučování je jeho záliba (například účetní) :)

Zaregistrovat se, a to pouze pomocí vaší emailové adresy a hesla, které si sami zvolíte.

Výše ceny je vždy individuální. Odvíjí se od zkušeností a schopností vybraného lektora.

Pokud potřebujete lekci zrušit více než 24 hodin předem, platba za lekci se vrací bez poplatku. Pokud lekci zrušíte méně než 24 hodin předem, platba se připíše na účet lektora. Pokud lekci zruší lektor kdykoliv před zahájením lekce, platba se vrací studentovi v plné výši. Opakované rušení lekce lektorem řešíme individuálně přímo s lektorem.

Pokud bude student nespokojený s první lekcí u daného lektora, má nárok na vrácení peněz. Doporučujeme, abyste si s lektorem domluvili náhradní lekci nebo vrácení peněz. Pokud se obě strany nedomluví na náhradě, tak situaci řešíme přes Truano support s oběma stranami. Pokud se jedná o opakovanou lekci u toho samého lektora, nespokojenost s lekcí může vyjádřit přes hodnocení po dokončení lekce.

Pokud máte pocit, že druhá strana jedné neprofesionálně, hovor prosím ukončete a kontaktujte ihned podporu Truano.