Truano
Poptat lekci

Doučujte se s našimi ověřenými lektory

Odkudkoliv, kdykoliv

Vyberte si lektora

Zaregistrujte se a vyberte si lektora, který má požadované vlastnosti. Ke správnému výběru Vám pomůže jak vybraný předmět, tak popis lektora. Všechny naše lektory ověřujeme a ručíme za kvalitu výuky.

Rezervujte si čas

V kalendáři si vyberte datum a čas, který Vám vyhovuje. Pokud se Vám nepodaří najít vhodný termín, můžete nás vždy kontaktovat a my Vám najdeme lektora dle Vašich časových možností.

Zaplaťte lekci

Lekci můžete uhradit pomocí platební karty. Někteří lektoři nabízejí první hodinu zdarma. Pokud nebudete s průběhem lekce spokojeni, můžete nás kdykoli kontaktovat.

Spojte se s lektorem

Náš chat nabízí možnost se s vybraným lektorem spojit ještě před lekcí. Můžete se předem domluvit na obsahu výuky nebo si poslat studijní materiály. Nemusíte tak přípravu řešit na začátku výuku a rovnou se pustit do doučování.

Začněte s doučováním

S lektorem se spojíte přes videohovor přímo na naší platformě a Vaše cesta za novými vědomostmi může začít.

Videotutoriály

Registrace studenta
Rezervace lekce
Připojení a funkce při hovoru

R
Radka

Syn je často nemocný a Truano nám v podstatě nahrazuje homeschooling, jsem za to moc ráda.

R
Radek

Díky Truano jsem se cítil připravený na přijímačky a opadl ten největší stres.

T
Tomáš

Dostal jsem se na šestiletý gympl, na který jsme si moc přál jít a to díky mému lektorovi Davidovi, který mi moc pomohl s přípravou na přijímačky.

K
Katka

Po přestupu na novou školu jsme zjistila, že mám velké nedostatky v základech španělštiny a s tím mi Truano moc pomohlo.