Truano
Poptat lekci

O Truano

Spojujeme věděním

Truano vzniklo s cílem propojit dychtivé mozky lidí, kteří se chtějí něco naučit, s těmi, kteří svou expertízu rádi předávají dále. Naší vizí je vytvořit bezpečné online prostředí, které bude intuitivní pro všechny. Od prvňáčků až po experty, kteří se chtějí dále rozvíjet. Máme k dispozici rozmanitý výběr lekcí, které jsou nejžádanější v rámci školního nebo osobního vzdělávání. To vám poskytuje možnost vybrat lekci, která nejlépe odpovídá vašim aktuálním potřebám.

Proč to děláme?

Každý z nás žije svůj život do určité míry online, ale učení a rozvoj je stále jednou z mála oblastí, která se v Česku do virtuálního světa pořádně nepřesunula. Sami jsme se s tímto problémem setkali, když jsme sháněli kvalitní online doučování pro naše děti. Frustrující a zdlouhavé shánění kontaktů a způsobů se proměnilo v nápad na Truano.

Ideál neexistoval

Nejdříve jsme strávili na internetu spoustu času hledáním lektorů a ověřováním referencí. Když jsme je našli, složitě jsme pak domlouvali, jak se spojíme, a jak to zaplatíme. Když jsme zkoušeli agentury, narazili jsme na nízkou flexibilitu a hodně standardizovaný přístup, který nám nevyhovoval. Proto jsme se rozhodli tyto 'mouchy' vychytat.

V čem je Truano jiné

Každý lektor na naší platformě prochází schvalovacím procesem, takže studenti nemusí mít strach, že lekce budou špatné. A i kdyby někdo nevhodný naším sítem propadl, zavedli jsme garanci vrácení peněz za první lekci s lektorem. Lektoři si mohou zvolit kdy a co chtějí učit. Veškeré platby i hovory probíhají přes naši platformu, takže se ani jedna strana nemusí bát o své peníze ani drahocenný čas.

Využití umělé inteligence v jazykovém vzdělávání

Věříme, že umělá inteligence může přinést řadu výhod, včetně přesné personalizace učiva, okamžité zpětné vazby, flexibilního přístupu k učení a efektivní podpory pro studenty na každé úrovni dovedností. Chceme využít umělou inteligenci k vytvoření přizpůsobivého vzdělávacího prostředí, které odpovídá jedinečným potřebám a stylům učení každého studenta. Chápeme studium jazyků jako nástroj spojující různé kultury a naše úsilí je zaměřeno na eliminaci jazykových bariér a k posunutí jednotlivců v jejich cílech zase o kus dál.