Truano
Poptat lekci

Proč vyučovat online na Truano

Učíte kdy to vyhovuje vám

Pracovat můžete odkudkoliv a kdy budete mít čas. Nemusíte nikam dojíždět. Svůj harmonogram si přizpůsobíte plně dle svých potřeb a plánů. Můžete si vybrat, zda chcete nabízet pravidelné lekce nebo jestli se chcete věnovat pouze příležitostným doučovacím sezením. Stačí být v prostředí, které je vám příjemné a které vám umožní soustředit se plně na výuku daného studenta.

Nestaráte se o svoji propagaci-pokud sami nechcete

Díky Truano se lektoři nemusí starat o propagaci svého profilu sami. Truano Vám umožní vytvořit si svůj profesionální profil, sdílet své zkušenosti a dovednosti a získat tak větší viditelnost. Tímto způsobem se můžete snadno dostat k potenciálním studentům bez nutnosti investovat do vlastní propagace.

Nemáte problémy s proplácením lekcí

Naše platforma Vám sežene zákazníky a vyřeší proces domlouvání lekcí i samotné výuky a garantuje Vám platbu bez jakéhokoliv rizika. Stačí zadat lekce a kdy můžete vyučovat. Klienti si rezervují termín přes náš rozvrh, zaplatí a poté se k lekci oba připojíte na naší platformě přes odkaz, který obdržíte e-mailem (nebo jej najdete také po přihlášení na naší platformě v sekci Výuka).

Variabilita online výuky

Online doučování umožňuje lektorům využít různé vzdělávací nástroje a technologie, které zlepšují interaktivitu a zážitek studentů. Lekor může využít v rámci videohovoru sdílení obrazovky nebo online cvičení, která mohou být atraktivní pro studenty a zvýšit tak jejich motivaci.