Truano
Poptat lekci

Tiskové prohlášení: Truano.com přebírá vzdělávací platformu Studyhub.cz

Datum: 5.12.2023

Praha - Vzdělávací platforma Truano.com oznamuje, že došlo k úspěšnému převzetí platformy Studyhub.cz. Tento krok znamená významný milník v naší snaze poskytovat kvalitní a inovativní vzdělávací služby.

Lektoři a studenti StudyHub.cz se budou moci v následujících týdnech postupně přesunout na platformu Truano.com. Tento přechod jim umožní využívat rozšířené možnosti výuky, které Truano.com nabízí, včetně přístupu k větší a aktivnější komunitě učitelů a studentů. Rezervace nových hodin na platformě StudyHub.cz bude ukončena k 5.1.2023. Od toho data budou všechny rezervace probíhat na platformě Truano.com.

Na Truano.com se těšíme, že můžeme přivítat nové členy do naší komunity. Jsme odhodláni poskytovat nejen širokou škálu vzdělávacích kurzu, ale také pokročilé funkce pro snadnější a bezpečnější platby a inovativní vzdělávací funkce. Věříme, že spojení těchto dvou platforem přinese lektorům a studentům nejen širší možnosti výběru kurzu, ale také podpoří výměnu zkušeností a znalostí mezi širší komunitou učitelů a studentů.

Děkujeme všem našim uživatelům za jejich trvalou podporu a těšíme se na vzrušující novou kapitolu v historii naší platformy.

Kontakt pro média: Marcel Láža, info@truano.com