Truano
Poptat lekci

Jak to u nás funguje

Na Truano spojujeme studenty a lektory přesně podle jejich potřeb. Vše probíhá online přes naši platformu, takže si lektoři jednoduše vydělají korunu navíc a studenti získají znalosti, které hledali.

Lektoři mají vše pod kontrolou

Otevřete si online registrační formulář, kde stačí vyplnit základní typ informací jako email, jméno a příjmení, fakturační údaje, předmět doučování nebo typ volnočasové aktivity, které chcete studentům nabízet. 

Vy sami si také nastavíte, jak dlouho bude výuka trvat a určíte si cenu za lekci.

Pro převod peněz slouží bezpečná online peněženka

Všechny příchozí i odchozí platby spravujeme přes online peněženku Stripe. Je to globální renomovaná platební společnost, kterou používají tisíce e-shopů po celém světě. Ta nejdříve ověří údaje o vašem účtu a váš identifikační doklad. Stripe tyto údaje s nikým dalším nesdílí a používá je pouze k nasměrování plateb.

Proces schválení

Po přijetí registračního formuláře se vám ozveme a domluvíme se na termínu online setkání, které proběhne u nás na platformě Truano. V rámci schvalovacího procesu se vás touto cestou zeptáme na více podrobností jako je například vaše dosavadní zkušenost s doučováním (není to podmínkou) a ověříme si také, že jste schopni se k lekci zvládnout připojit a vést ji. 

Jakmile vás jako lektora schválíme, zbývá už jen poslední krok, a to je nastavení časové dostupnosti. To znamená kdy budete na platformě přítomni a budete moci učit studenty. 

S tímto krokem souvisí i vaše uveřejnění v seznamu dostupných lektorů u nás na webu Truano.

Proces rezervace

Studenti si z dostupných lektorů vyberou toho, který jim bude vyhovovat a odpovídá co nejblíže jejich požadovaným kritériím. 

Pokud je zaujme váš lektorský profil, u nabízené lekce se jim zobrazí detailní informace s vašimi volnými termíny, kde budou mít dvě možnosti: 

  • Zakoupit si lekci podle vašeho kalendáře i s ohledem na jejich časové možnosti
  • Nebo vás můžou kontaktovat přes chat na našem webu a domluvit si tak s vámi detaily ještě před samotnou rezervací/konáním lekce

Novou rezervaci uvidíte na svém lektorském profilu v sekci Výuka. Navíc vám přijde i potvrzení do registrovaného emailu.

Průběh lekce

Připojení k lekci zajistí platforma Truano. K tomu, abyste se mohli k lekci přihlásit potřebujete: funkční mikrofon, reproduktor/sluchátka a videokameru.

Seznam rezervovaných lekcí najdete v záložce Výuka a samotné připojení proběhne pomocí tlačítka “připojit k lekci”. Pak už vás od samotné výuky dělí pouze velice krátký test, kterým si naše platforma ověřuje  funkčnosti vašeho mikrofonu a kamery, abychom si mohli být jistí, že výuka se studenty proběhne v kvalitě, kterou jim nabízíme. 

Tip: Doporučujeme být v klidném prostředí, abyste se mohli soustředit na výuku a nebyli ničím rušeni.

Zrušení lekce

Pokud se nebudete vy nebo vaši studenti moci z nějakého důvodu přihlásit na rezervovaný termín a víte to předem, lekci lze zrušit ideálně s domluvou na náhradním termínu nebo pak s možností vrácení peněz. Pokud se student na lekci bez omluvy nepřipojí, peníze za lekci propadají lektorovi bez nároku na jejich vrácení. 

Jsme tu pro vás

Po celou dobu registrace se nám můžete kdykoliv ozvat přes Truano chat nebo nám napište na email: support@truano.com. Rádi vám poradíme, jak procesem registrace projít, jak vytvořit atraktivní lekci nebo zodpovíme vaše další dotazy.

Videotutoriály

Registrace lektora
Práce s kalendářem a pozvánkou
Připojení a funkce při hovoru

Lektorské reviews

M
Michaela

Byla jsem opravdu překvapená z velkého zájmu ze strany studentů o moje lekce. Vypsala jsem si lekce jako přípravu na přijímačky z matematiky a do tří dnů jsem měla svoji volnou kapacitu plnou.

D
David

Já jsem s Truano maximálně spokojený. Nemusím se o nic starat a nemusím nic řešit, vždy mi jen přijde email s potvrzením rezervace od studenta, takže vím, kdy budu učit a víc není potřeba.

B
Barbora

Doučování na Truano mě opravdu baví a také jsem měla štěstí na šikovné studenty. Teď studuji třetím rokem na Gymplu a pak mám v plánu jít na Pedagogickou fakultu. Praxe s doučováním, kterou získávám na Truano se mi tedy opravdu hodí